Hamburg ‘Nerede İçerim?’ Rehberi

Hamburg’da bir lokal gibi takılmak için birebir: Strandperle

Mükemmel yemek, buz gibi bir bira, kum, gün batımı… Bunlardan daha huzurlu şeyler var mı bir hayatta? Peki bunları Hamburg’da bir yerde yapabileceğinizi söylesem? Hamburg’un en lokal gibi takılabileceğiniz yerlerinden. Sahilde içki içme imkanı sunan bir yer ne kadar kötü olabilir ki? Mükemmel bira, hamburger, ve sahilde uzanabileceğiniz sandalyeler. Burada her yaştan insanla karşılaşmanız mümkün. Ayaklarınızı kuma basıp, arkadaşlarınızla sohbet ederken, güneşi batırmanızı öneririm. Nasıl gelebilirsiniz? Feribota binerseniz ‘Ferry 62’ ye binin ya da Altona durağından 112 numaralı otobüse binin ve Neumühlen/Oevelgönne’de inin.

İnternet sitesi: https://www.strandperle-hamburg.de/

 

Müziğin Adresi: Golden Pudel Club

https://pudel.com/ / Yaklaşan etkinlikler için: https://www.residentadvisor.net/club.aspx?id=4907

Adres: Am St. Pauli Fischmarkt 27-20359 Hamburg

Kulüp şimdilerde Die Goldenen Zitronen diye eski bir punk müzik grubu tarafından işletilmekte.

St. Pauli’nin ruhuna tamtamına uyum sağlayan bu kulübe gitmeden Hamburg’dan dönmeyin. Çoğu gece etkinlik var. Gruplardan, DJ’lere uzanan geniş bir müzik imkanı sunan mekanın kalabalığı da, genel olarak kafası rahat insanlar. Hamburg balık pazarının yakınında olan kulüp, cumartesi geceleri çok kalabalık oluyor.

 

Katze

Adres: Schulterblatt 88, 20357 Hamburg, Germany

Her gün sabaha karşı 3 e kadar açık olan mekanın adı türkçede ‘Kedi’ demek.

Minik bir bar olan Katze, şehirdeki en iyi ‘Caipirinhas’ları yaptığını iddaa ediyor.

Küçük olduğu için çok sıcak bir havası var, lokal gibi takılmak için ideal bi yer!

 

Hafenklang

Große Elbstraße 84, 22767 Hamburg, Germany

http://www.hafenklang.com/

Bu da lokallerin favori yerlerinden. Tanınmış, veya tanınmasına az kalmış en iyi dj’lerin performanslarını izleyebileceğiniz bu kulüp, partilemek istiyorsanız bunun için ideal. Grafiti ile adı yazılı, taş duvarı bulun, oradasınız!

 

Indra Club

The Beatles’ın Hamburg’da sahne aldığı yer! Burada bulunmaktan başka ne seçeneğiniz olabilir? 1960’lardan bu yana açık olan yerde çoğu gece canlı performanslar var. İç dizaynı 60’lardan bu yana değişen mekan, müziğe doymak için birebir.